Panele fotowoltaiczne Oława

 

Kto może zainstalować system fotowoltaiczny?

 
Specjalizujemy się w montażu fotoogniw. Nasi instalatorzy oferują profesjonalne doradztwo, projekt oraz wykonanie. Jeśli będziesz poszukiwał kompleksowej usługi, musisz wiedzieć, do kogo się udać, gdy potrzebna będzie naprawa.

Obecnie na rynku fotowoltaicznym nie wszystkie firmy specjalizują się w kompleksowej usłudze, rozpoczynając od profesjonalnej pomocy przy wyborze odpowiednich paneli (zależne od warunków mieszkalnych), aż do ich montażu. Istnieje możliwość zakupu instalacji na własną rękę, a następnie tylko zlecenie montażu, jednak jest to znacznie trudniejsza czynność dla konsumenta, wiążąca się z odpowiedzialnością oraz poświęceniem czasu na rozeznanie się w temacie działalności.

Nasza firma wyróżnia się na tle innych i z chęcią doradzi Ci najlepszy zakup, a następnie dopełni wszystkich niezbędnych kroków do szybkiej realizacji inwestycji fotowoltaicznej. Oferujemy także pomoc w prowadzeniu inwestycji od strony formalnej, tj. pomoc w kontaktach z zakładem energetycznym, a nawet w uzyskaniu odpowiedniej dopłaty.
kredyt na fotowoltaike oława
Z informacji praktycznych należy zapamiętać, iż ogniwa fotowoltaiczne wytwarzają napięcie powyżej 23 V oraz napięcie prądu o wysokiej liczbie amperów. W tym celu nie wolno dokonywać niszczenia konstrukcji lub ulepszania na własną rękę. Niewłaściwe postępowanie grozi znacznym poparzeniem, wybuchem pożaru, a w najgorszym przypadku może skutkować śmiercią.

Jeśli dojdzie do zwarcia to temperatura na łuku elektrycznym może przekroczyć ponad 1000 oC powodując niewyobrażalne niebezpieczeństwo dla otoczenia. Samodzielne montowanie instalacji również wiąże się z licznymi niepożądanymi konsekwencjami. Nieodpowiednie przeprowadzanie robót na dachu może skutkować porażeniem prądu lub wywołać szok prowadzący do upadku z dużej wysokości.

Każde uszkodzenie elementów składowych konstrukcji fotowoltaicznej wiąże się z poniesieniem wysokich kosztów finansowych. W tym celu zaleca się skorzystanie z usług profesjonalistów, którzy posiadają wiedzę, kompetencję oraz odpowiednie uprawnienia do montażu ogniw fotowoltaicznych.


SKONTAKTUJ SIĘ TERAZ!