Partnerzy

SolarEdge

Maksymalizacja ochrony ludzi i mienia jest naszym priorytetem. Z SolarEdge osiągamy to, zapewniając bezpieczeństwo systemu PV już na poziomie modułów.

Mamy przyjemność współpracować z  SolarEdge. Jest to firma oferująca innowacyjne, ulepszone rozwiązania, które z powodzeniem spełniają rygorystyczne standardy rynkowe. Dzięki kompleksowemu pakietowi technologie od SolarEdge są w stanie zagwarantować bezpieczeństwo dla instalatorów, personelu konserwacyjnego, służb ratowniczych oraz właścicieli systemów.

Zainwestuj w najwyższej klasy rozwiązania SolarEdge i ciesz się jakością naszych profesjonalnych usług!

Systemy bezpieczeństwa od SolarEdge 

Firma SolarEdge wykorzystuje innowacyjne systemy bezpieczeństwa. Należy do nich m.in. funkcja SafeDC™, która obniża napięcie prądu stałego w przypadku awarii sieci lub wyłączenia falownika. Następnym rozwiązaniem SolarEdge jest Platforma Monitoringu (dostępna bezpłatnie przez 25 lat). Daje ona możliwość pełnej kontroli na poziomie modułu oraz automatycznie wysyła powiadomienia o wszelkich problemach systemowych, zapobiegając tym samym przewidywanym zagrożeniom. Co więcej, dzięki niej rozwiązywanie wielu problemów z instalacją może przebiec w pełni zdalnie. Wbudowana w falowniki ochrona przeciwłukowa AFCI potrafi sprawnie namierzyć i zapobiec powstawaniu łuków elektrycznych, automatycznie wyłączając falownik dla długości szeregu do 400 m.

Poznaj więcej informacji o systemie bezpieczeństwa SolarEdge!