Ekologiczny dom, w zgodzie z naturą

Czysta energia wprost z paneli fotowoltaicznych

Firma INNEX początki swojej działalności datuje na rok 1998. Od samego początku skupiamy się na kliencie i jego potrzebach. Każdy klient traktowany jest indywidualnie, co zwiększa poczucie bezpieczeństwa. To właśnie jest podstawą do budowania prawidłowych i trwałych relacji, które wiążą się z utrzymywaniem współpracy, ale także z realizacją nowych pomysłów. Fachowe i rzetelne wykonywanie zleceń jest możliwe dzięki wysokiemu wykształceniu i przeszkoleniu pracowników oraz wieloletniej pracy w zawodzie.

Dziękujemy za wspólne 20 lat!

jubileusz innex

Otrzymaliśmy Certyfikat Instalatora systemów fotowoltaicznych

Nasz zespół już od wielu lat pracuje nad doskonaleniem jakości usług oraz wzrostem zadowolenia Klientów. Mamy przyjemność poinformować Państwa, że właściciel firmy INNEX, Sebastian Czyżewski został certyfikowanym instalatorem systemów fotowoltaicznych.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę rejestru certyfikowanych instalatorów.

certyfikat instalatora odnawialnych źródeł energii

Nieustannie podnosimy nasze kwalifikacje

Uczestniczymy w szkoleniach, które pozwalają nam oferować usługi na najwyższym poziomie. Nasi instalatorzy stale rozwijają swoje umiejętności.

certyfikat trening podstawowycertyfikat trening zaawansowany

W obliczu dynamicznie zmieniających się cen energii elektrycznej na rynku zapewniamy Cię, że instalacja, którą dla Ciebie wykonamy, przyniesie wymierne korzyści i zapewni Ci spokój umysłu!

Wraz z naszym zespołem fachowców, będziemy Cię informować i wyjaśniać każdy etap procesu, abyś miał pełną świadomość przebiegu prac.

Proszę, nie zwlekaj z podjęciem decyzji. Niniejsza oferta jest ograniczona czasowo i dotyczy wyłącznie wybranych produktów.

 Zapewniamy, że to wyjątkowa okazja, której warto skorzystać.

Skontaktuj się z nami!