Finansowanie Instalacji Fotowoltaicznej

Pozyskaj bezzwrotne środki na realizację inwestycji!

Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej uruchomił kolejny nabór wniosków w ramach programu „Mój prąd” na dofinansowania mikroinstalacji fotowoltaicznych.

Wdrożenie programu „Mój Prąd” ma na celu danie silnego impulsu dla rozwoju energetyki prosumenckiej.
Maksymalna kwota dotacji do pozyskania to 50% poniesionych kosztów, ale nie więcej niż 3.000 zł na jedno przedsięwzięcie.
Firma INNEX pomaga pozyskać takie środki na realizację projektu. Posiadamy niezbędne doświadczenie i wysoką skuteczność. Zależy nam na zadowoleniu klientów.

Skorzystaj z promocyjnego kredytu na zakup instalacji fotowoltaicznej!

 

W ramach współpracy z bankiem CREDIT AGRICOLE zapewniamy możliwość oraz oferujemy pomoc w pozyskaniu kredytów ratalnych przy zakupach instalacji fotowoltaicznej w firmie INNEX.

promocyjny kredyt na panele fotowoltaiczne
konsumencki lider jakości

Zadzwoń teraz!

W obliczu dynamicznie zmieniających się cen energii elektrycznej na rynku zapewniamy Cię, że instalacja, którą dla Ciebie wykonamy, przyniesie wymierne korzyści i zapewni Ci spokój umysłu!

Wraz z naszym zespołem fachowców, będziemy Cię informować i wyjaśniać każdy etap procesu, abyś miał pełną świadomość przebiegu prac.

Proszę, nie zwlekaj z podjęciem decyzji. Niniejsza oferta jest ograniczona czasowo i dotyczy wyłącznie wybranych produktów.

 Zapewniamy, że to wyjątkowa okazja, której warto skorzystać.

Skontaktuj się z nami!